До НАУ з робочим візитом завітав Посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
16.11.2023, 18:29
Останні новини
Події
  NAU

  Social networks NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  До НАУ з робочим візитом завітав Посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех

  До НАУ з робочим візитом завітав Посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех
  img

  Сьогодні до Національного авіаційного університету (НАУ) завітав нещодавно призначений Посол Чехії в Україні Радек Пех. Для НАУ особливого значення набула та обставина, що це – один із перших заходів пана Пеха на новій посаді.

  Під час свого візиту, Посол ЧеськоЇ Республіки зустрівся з керівництвом НАУ та ознайомився з науково-технічним потенціалом університету.

  Пан Радек Пех також відвідав Музей авіації, де для нього провели екскурсію й розповіли про історію авіації в Україні та досягнення НАУ у цій галузі, а також продемонстрували роботу льотно-тренажерного комплексу НАУ, який використовується в процесі підготовки пілотів та дозволяє моделювати практично типи літаків та аеропорти світу.

  Керівництво НАУ щиро подякувало пану Послу за вагому допомогу Україні з боку Чеської Республіки, зокрема за фінансування та організаційну підтримку проєкту: «Підготовка українських транспортних пілотів у Чехії», що дає змогу двадцяти кращим студентам-пілотам НАУ, на умовах відкритого конкурсу, проходити льотну практику в Чехії.

  Особлива вдячність була також висловлена Уряду Чехії за сприяння співпраці з Чеським технічним університетом у Празі, яка передбачає проведення аудиту освітньо-професійних програм НАУ, оцінку та перевірку їх якості, відповідність цілям навчання, а також ефективність у досягненні запланованих результатів навчання відповідно до авіаційних стандартів та правил ЄС, визначених EASA.

  Під час зустрічі також обговорено перспективи участі НАУ в інших проєктах, які підтримуються Урядом Чеської Республіки, висловлено щире сподівання на подальший активний розвиток академічного та технічного обміну між двома країнами, враховуючи їхні спільні інтереси та цінності.

  Цей візит — новий етап у співпраці обох країн, який сприятиме обміну знаннями та інноваціями в галузі авіаційної науки та освіти.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01