ПОВІДОМЛЕННЯ КРЕДИТОРІВ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ШЛЯХОМ ЙОГО ПОДІЛУ НА ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «КИЇВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ» ТА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНУ ЛЬОТНУ АКАДЕМІЮ
16.10.2023, 18:40

akademiya-mikrotik

ПОВІДОМЛЕННЯ КРЕДИТОРІВ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ШЛЯХОМ ЙОГО ПОДІЛУ  НА ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «КИЇВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ» ТА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНУ ЛЬОТНУ АКАДЕМІЮ

Національний авіаційний університет (код згідно з ЄДРПОУ 01132330, місце знаходження: 03058, м. Київ, пр. Гузара Любомира, 1) на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2023 року №921 «Про реорганізацію Національного авіаційного університету», наказу Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2023 року №1249 «Про реорганізацію Національного авіаційного університету» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє, що строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог до Національного авіаційного університету становить 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо реорганізації Національного авіаційного університету. Свої вимоги кредитори мають подати до Комісії з реорганізації Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, пр. Гузара Любомира, 1, каб. 140 (відділ документообігу), 1 корпус.
    Вимоги кредиторів розглядаються до 13.12.2023 року.