Мова — має значення! НАУ візьме участь у написанні радіодиктанту єдності
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
27.10.2023, 09:04
Останні новини
Події
    KAI

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    Мова — має значення! НАУ візьме участь у написанні радіодиктанту єдності

    Мова — має значення! НАУ візьме участь у написанні радіодиктанту єдності
    img

    27 жовтня ми відзначаємо День української писемності та мови. Це свято слугує нагадуванням про важливість української мови в контексті протидії ворожій пропаганді та захисту національних цінностей.

    Нагадаємо, що саме сьогодні українці писатимуть щорічний радіодиктант національної єдності, який з 2000 року об'єднує українців та прихильників української мови з усього світу. Головною метою цього флешмобу є не лише перевірка грамотності, а й спільне об'єднання зусиль громадян.

    У поточному році текст називатиметься «Дороги України», авторка Катерина Калитко. Читатиме його актор та театральний режисер Олексій Гнатковський.
    Трансляція події запланована на сьогодні о 11:00 і буде доступна на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура.

    Традиційно ми пишемо його і в НАУ.
    Написання Радіодиктанту відбудеться у форматі міжфакультетського телемосту на 3-х локаціях університету.

    До нас завітає шановний гість — Стеценко Кирило Вадимович, професор КНУ імені Тараса Шевченка, професор Академії мистецтв імені Павла Чубинського, народний артист України, скрипаль і композитор, голова Київського міського об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

    Чекаємо на вас о 10:00, Зала Вченої ради, аудиторія 8.104, аудиторія 2.314.
    та за посиланням.

    Організатори заходу в університеті - Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій за ініціативи кафедри української мови та культури НАУ.





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01