Звернення ректора Національного авіаційного університету Максима Луцького з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут
29.01.2023, 12:53

akademiya-mikrotik

У 1918 році під Крутами добровольці не змогли залишитись осторонь та вступили у смертельну битву за незалежність України. Люди різного віку, віросповідання та походження закрили собою Київ та вибороли можливість змінити майбутнє.

Герої Крут – приклад мужності, єдності та сили патріотів, які попри кількісну перевагу противника не складають зброю, а захищають рідну землю.

Сьогодні ми знову відстоюємо право України на незалежність, свободу та власну історію, та дякуємо тим, завдяки кому наближається перемога.

Все буде Україна!