Запрошуємо наукову спільноту НАУ до участі у конкурсі “Кембридж – НФДУ 2022»
23.01.2023, 12:03

Запрошуємо наукову спільноту НАУ до участі у конкурсі “Кембридж – НФДУ 2022»

Національний фонд досліджень України проводить конкурс “Кембридж – НФДУ 2022» Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених. Захід проходитиме за підтримки Кембридзького університету, Велика Британія.

Метою конкурсу є підтримка передових наукових досліджень і розробок українських вчених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні у 2022 році, шляхом надання індивідуальних грантів за підтримки Кембридзького університету (Велика Британія).

Тематичні напрями, за якими здійснюватиметься фінансування: широке коло фундаментальних і прикладних проблем в усіх галузях наук, пов’язаних із розв’язанням найбільш актуальних наукових завдань, націлених на технологічний, економічний, соціальний, культурний поступ України.

Термін подання заявок: 31 січня 2023 року.
    Проведення наукової і науково-технічної експертизи та підбиття підсумків триватиме до 23.05.2023.
    Телефон для довідок: (044) 298-16-25
    Умови конкурсу.