Науковець НАУ отримав подяку від Національної академії наук України та Національного центру “Мала академія наук України”
24.01.2023, 07:15
    NAU

vstup do NAU

Інститут неперервної освіти

ХХII Міжнародна науково-практична конференція

Доцента кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікації Національного авіаційного університету (керівника студентського конструкторського бюро "Sky") Дениса Олександровича Навроцького було відзначено Подякою за високий професіоналізм і активну участь у роботі журі Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів “InventorUA”від Національної академії наук України та Національного центру “Мала академія наук України”.

Наказ НЦ “МАНУ” від 13.12.2022 р. № 311.

Вітаємо колегу та бажаємо нових досягнень.