НАУ отримав доступ до антиплагіат системи Strikeplagiarism
26.01.2023, 09:06

НАУ отримав доступ до антиплагіат системи Strikeplagiarism

Відтепер спільнота НАУ отримала доступ до антиплагіат ресурсу Strikeplagiarism. Система є єдиною в Україні, яка підключена до внутрішніх закритих репозитаріїв університетів (понад 100 млн робіт, з них 3 млн українською) і до баз публікацій (понад 100 млн робіт), індексованих Scopus і Web of Science.

Система StrikePlagiarism.com була визнана ENAI (Європейська мережа академічної доброчесності) однією з найкращих антиплагіатних систем у світі та є найзручнішою для використання навчальними закладами, видавництвами та іншими організаціями.

Компанія підписала угоди з провідними європейськими базами даних і агрегаторами, що дозволяє клієнтам StrikePlagiarism.com отримувати доступ до міжнародних наукових журналів. У потрібний момент база даних StrikePlagiarism.com включає кілька сотень тисяч наукових робіт, таких як кандидатські дисертації та публікації та мільйони студентських робіт.

Система StrikePlagiarism.com має розширений алгоритм розпізнавання для понад 200 мов!

Для ознайомлення з роботою в системі запрошуємо на тренінг, який відбудеться 7 лютого о 11:00 годині за посиланням.

Доступ до системи відбувається за логіном та паролем. Щоб отримати доступ - звертайтеся до Науково-технічної бібліотеки НАУ. E-mail: ntb@npp.nau.edu.ua, ntb@nau.edu.ua