20.01.2023, 06:00

За ініціативи завідувача кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ НАУ Романа Одарченка та декана Факультету комп'ютерних наук та технологій Сергія Гнатюка Національний авіаційний університет став авторизованим академічним партнером EC-Council. Завдяки цьому для наших студентів відкрились нові можливості сертифікації в галузі кібербезпеки, а саме стала більш доступною ціла лінійка курсів від EC-Council.

Викладачі НАУ отримують можливість доступу до унікальних навчальних матеріалів для їх імплементації в навчальний процес.

Відтепер студенти університету можуть значно підвищити свою кваліфікацію, отримавши затребувані навички за допомогою сертифікації кібербезпеки від EC-Council.

Всесвітньо визнані сертифікати EC-Council з кібербезпеки в галузі етичного хакерства, захисту мереж, комп'ютерної криміналістики та багатьох інших галузей, дають всебічне розуміння останніх концепцій безпеки, передового досвіду та технологій.

EC-Council пропонує програми сертифікації з кібербезпеки для фахівців різних рівнів, від новачка до професіонала. Тому кожен студент та викладач НАУ знайдуть для себе потрібну сертифікаційну програму.

Національний авіаційний університет і надалі продовжуватиме готувати висококваліфікованих фахівців з кібербезпеки!