Національний авіаційний університет став авторизованим академічним партнером EC-Council
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
20.01.2023, 06:00
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  ХХII Міжнародна науково-практична конференція


  Національний авіаційний університет став авторизованим академічним партнером EC-Council

  Національний авіаційний університет став авторизованим академічним партнером EC-Council
  img

  За ініціативи завідувача кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ НАУ Романа Одарченка та декана Факультету комп'ютерних наук та технологій Сергія Гнатюка Національний авіаційний університет став авторизованим академічним партнером EC-Council. Завдяки цьому для наших студентів відкрились нові можливості сертифікації в галузі кібербезпеки, а саме стала більш доступною ціла лінійка курсів від EC-Council.

  Викладачі НАУ отримують можливість доступу до унікальних навчальних матеріалів для їх імплементації в навчальний процес.

  Відтепер студенти університету можуть значно підвищити свою кваліфікацію, отримавши затребувані навички за допомогою сертифікації кібербезпеки від EC-Council.

  Всесвітньо визнані сертифікати EC-Council з кібербезпеки в галузі етичного хакерства, захисту мереж, комп'ютерної криміналістики та багатьох інших галузей, дають всебічне розуміння останніх концепцій безпеки, передового досвіду та технологій.

  EC-Council пропонує програми сертифікації з кібербезпеки для фахівців різних рівнів, від новачка до професіонала. Тому кожен студент та викладач НАУ знайдуть для себе потрібну сертифікаційну програму.

  Національний авіаційний університет і надалі продовжуватиме готувати висококваліфікованих фахівців з кібербезпеки!

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01