Відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми «Міжнародний маркетинг»
30.09.2022, 14:00

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Відкрита зустріч з експертами  Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти  щодо акредитації освітньої програми  «Міжнародний маркетинг»

У Національному авіаційному університеті за наказом «Про призначення експертної групи» від 19 вересня 2022 року №356-Е  з 04 по 06 жовтня 2022 року Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти  проводиться акредитаційна  експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 075 «Маркетинг»  освітньої програми «Міжнародний маркетинг» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Акредитаційна експертиза проводиться на платформі для відеоконференцій Zoom.

Запрошуються усі охочі учасники освітнього процесу

(окрім гаранта освітньої програми «Міжнародний маркетинг», завідувача випускової кафедри та представників адміністрації університету)

ID 24565 ОП «Міжнародний маркетинг»

Час:  04 жовтня  2022 р.