Фахівці НАУ взяли участь у проєкті «Green Evaluation»
3.10.2022, 05:00

Фахівці НАУ взяли участь у проєкті «Green Evaluation»

20-22 вересня, у рамках науково-освітнього проекту зі збереження біорізноманіття «Green Evaluation», робоча група експертів вимірювала рівні та досліджувала впливи електромагнітних полів у зонах навколо ЛЕП з напругою 750 кВ, що проходить через територію Національного Природного Парку.

До складу робочої групи увійшли:
    - очільник групи, к.б.н., експерт з охорони довкілля відділу корпоративної соціальної відповідальності НЕК «Укренерго» Ганна Якименко;
    - представники НПП «Північне Поділля»;
    - фахівці кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) Національного авіаційного.

За результатами реалізації проекту буде сформовано та опубліковано відповідний звіт із описом отриманих результатів.

В ході польової експедиції були налагоджені професійні зв’язки між усіма залученими учасниками та установами.

Експедиція завершилась пізнавальною екскурсією, організованою працівниками НПП «Північне Поділля» та НПП «Кременецькі гори».