Відтепер здобувачі вищої освіти НАУ можуть додатково обрати вибіркову навчальну дисципліну «Цивільний захист»
27.09.2022, 14:03

До освітнього процесу Національного авіаційного університету наказом ректора від 28.06.2022 № 191/од введена додаткова можливість обрання та вивчення здобувачами вищої освіти вибіркової навчальної дисципліни «Цивільний захист». Вона, зокрема, орієнтована на підготовку громадян України до національного спротиву.

У 2022-2023 навчальному році дисципліна може бути обрана здобувачами освітнього ступеня бакалавра (2, 3 та 4 курси) та магістра (1 курс) в рамках Етапу 2 «Можливість поглиблення індивідуалізації вибору» при формуванні ними власних індивідуальних освітніх траєкторій.

Дисципліна викладатиметься двічі:
    - з 17 жовтня 2022 р. впродовж осіннього семестру;
    - з 20 лютого 2023 р. впродовж весняного семестру.

Студенти мають можливість обрати вивчення або в осінньому, або у весняному семестрі. Для зручності розклад навчальних занять для збірних груп плануватиметься після 4 пари.

Для вивчення дисципліни зацікавленим здобувачам вищої освіти слід до 11 жовтня 2022 р. надати завідувачу кафедри цивільної та промислової безпеки Батиру Халмурадову (ауд. 7.320, e-mail: batyr.khalmuradov@npp.nau.edu.ua) погоджені завідувачами випускових кафедр заяви. Також приймаються скановані копії заяв, надіслані з корпоративних електронних адрес здобувачів вищої освіти.