Статтю науковців НАУ опубліковано у Міжнародному науковому виданні
8.08.2022, 10:44

Статтю науковців НАУ опубліковано у Міжнародному науковому виданні

У спеціальному випуску «Emerging IT Security Technologies in the Computer Systems: Network Security and Cryptography» наукового журналу Sensors опубліковано наукову статтю «A Wavelet-Based Steganographic Method for Text Hiding in an Audio Signal», яка була написана фахівцями Національного авіаційного університету у співавторстві з польськими колегами.

Журнал Sensors входить до другого квартилю цитувань наукометричної бази Scopus.

Авторами статті від НАУ виступили представники кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій:
    - Роман Одерченко, завідувач кафедри;
    - Максим Заліський, доцент;
    - Денис Бахтіяров, доцент;
    - Олександр Лавриненко, старший викладач.

Це чудовий приклад співпраці з закордонними колегами, а також визнання наукових здобутків науковців університету на міжнародній арені.