Представник НАУ увійшов до складу редакційної ради Міжнародного видання
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
4.08.2022, 10:53
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  ХХII Міжнародна науково-практична конференція


  Представник НАУ увійшов до складу редакційної ради Міжнародного видання

  Представник НАУ увійшов до складу редакційної ради Міжнародного видання
  img

  За запрошенням Центру соціальних досліджень Азербайджану, кандидата економічних наук, доцента, заступника директора Навчально-наукового інституту розвитку освіти (ННІРО) Національного авіаційного університету Людмилу Лахтіонову включено до складу редакційної ради Міжнародного науково-аналітичного журналу «Соціальні дослідження» (ISSN 2788-8789).

  Перший номер журналу вийшов у 2021 р. До складу редакційної ради видання входять науковці США, Франції, Малайзії, Туреччини, Китаю, Азербайджану, Узбекистану, Казахстану та інших країн світу.

  У другому номері вийшла наукова стаття «Democratic Development and New Stage of Modernization of Higher Education in Ukraine» («Демократичний розвиток і новий етап модернізації вищої освіти в Україні»), авторами якої є:
  - Людмила Лахтіонова;
  - Галина Лазарєва, заслужений працівник освіти України, директора ННІРО НАУ;
  - Мохаммад Джаммал, доктора філософії з менеджменту освіти та політики лідерства, відповідального секретаря приймальної комісії Британського університету в Дубаї (ОАЕ).

  У публікації надано ключові результати модернізації вищої освіти в Україні за 30-річчя незалежності з дотриманням демократичних принципів розвитку суспільства в умовах євроінтеграції та глобалізації цифрового простору. Показано аспекти дистанційного навчання. Викладено розширення прав органів студентського самоврядування. Розкрито нововведення та результати вступної кампанії до закладів вищої освіти України абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Висвітлено результати опитування, проведені Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології у 2021 році щодо незалежного зовнішнього оцінювання в умовах пандемії COVID 19 та зниження рівня корупції при вступі до закладів вищої освіти.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01