Представник Факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ став Головою української філії INTBAU
5.08.2022, 11:19
    NAU

vstup do NAU

Інститут неперервної освіти

ХХII Міжнародна науково-практична конференція

Нещодавно Україну було прийнято до Міжнародної спілки архітекторів INTBAU - Міжнародної мережі, яка займається створенням кращих місць для життя за допомогою традиційного будівництва, архітектури та урбанізму. Організація налічує більш ніж 8000 членів у понад 30 відділеннях, що працюють у 100 країнах світу. Засновником і меценатом INTBAU є Його Високість Принц Уельський.

Головою української філії INTBAU став завідувач кафедри архітектури та просторового планування Факультету архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД) Національного авіаційного університету Андрій Марковський.

Бажаємо Пану Андрію успіхів та плідної праці.