НАУ отримано сертифікат про акредитацію освітньо-наукової програми «Екологія»
10.08.2022, 10:29

НАУ отримано сертифікат про акредитацію освітньо-наукової програми «Екологія»

Кафедра екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) Національного авіаційного університету успішно пройшла акредитацію за вимогами Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) та отримала сертифікат для освітньо-наукової програми «Екологія» з підготовки докторів філософії за спеціальністю 101 «Екологія».

Завдяки злагодженій роботі колективу кафедри на чолі з завідувачем та гарантом освітньо-наукової програми д.т.н., доцентом Тамарою Дудар, спільно з підрозділами факультету та університету, кафедра екології отримала цей сертифікат.

Строк дії сертифіката триває до 01 липня 2027 р.