На Юридичному факультеті НАУ проведено конкурсний відбір серед здобувачів вищої освіти для участі в програмі Еразмус+
9.08.2022, 05:00

5 серпня на Юридичному факультеті (ЮФ) Національного авіаційного університету проведено конкурсний відбір претендентів на зайняття двох вакантних місць в рамках міжнародної програми мобільності Еразмус+.

Бажання взяти участь та спробувати свої сили у даному проєкті виявили:
    - Михайло Прус, група 304Б;
    - Микита Зарудний, група 304Б;
    - Олександра Клімук, група 402Б;
    - Максим Луцький, група 303Б;
    - Анастасія Стрельцова, група 304Б;
    - Анастасія Кутинська, група 301Б.

Конкурсною комісією у складі декана факультету Ірини Сопілко, заступника декана з навчально-організаційної роботи Ніни Троцюк, доцента кафедри теорії та історії держави і права Катерини Водоласкової, завідувача сектору міжнародних угод та навчально-наукових програм Маргарити Бугери проведено співбесіду з претендентами англійською мовою.

За результатами проведення конкурсу та враховуючи критерії відбору (рівень володіння англійською мовою, рівень успішності, рівень знання німецької мови) комісією одноголосно прийнято рішення про обрання Максима Луцького та Микити Зарудного учасниками програми Erasmus+ КА 171.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів.