Фахівці НАУ серед учасників конференції «Робота з військовими: тіло, емоції, поведінка»
9.08.2022, 11:26

Нещодавно викладачі кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСУ) Національного авіаційного університету Анжеліка Кокарєва, Наталія Проскурка, Валентина Балахтар, Катерина Балахтар та Олена Дацун взяли участь в конференції «Робота з військовими: тіло, емоції, поведінка».

Організатором заходу виступила Міжнародна асоціація психосоматики та тілесної терапії. Модератор конференції - кандидат психологічних наук, сексолог, психосоматолог, психотерапевт та тренера за методом Позитивної психотерапії Тетяни Павленко.

Конференція була призначена для:
    - психологів, які працюють з психосоматикою, або тільки знайомляться з цим направленням у консультуванні, а також способах роботи з даною тематикою;
    - соціальних працівників, лікарів або представників інших допоміжних професій, які шукають нові методи для роботи з пацієнтами, які звернулися до них з психосоматичними запитами;
    - студентів психологічних та медичних факультетів, охочих вибрати для себе направлення, в якому б йому хотілось вивчати й працювати;
    - людей, які цікавляться психологією, саморозвитком, охочих відкрити для себе нові знання, опрацювати особисті запити у групі.

Всі викладачі ФЛСК НАУ, які долучились до наукового заходу, займаються активною волонтерською діяльністю, а саме: організовують соціальну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, працюють у службах психологічної допомоги, у кризовій службі, шпиталі для військовослужбовців тощо.