Ректор НАУ Максим Луцький перебуває з робочим візитом у Кропивницькому.
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
29.07.2022, 12:14
Останні новини
Події
    KAI

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    Ректор НАУ Максим Луцький перебуває з робочим візитом у Кропивницькому.

    Ректор НАУ Максим Луцький перебуває з робочим візитом у Кропивницькому.
    img

    Вчора Кропивницький піддався ракетним атакам з боку окупантів. Ракетний удар було нанесено по ангарах технічного обслуговування літаків Льотної академії Національного авіаційного університету.

    В результаті вибуху виникла пожежа, яка призвела до значних втрат матеріально-технічної бази, в тому числі літак Cessna.

    Сьогодні на місці перебувають ректор НАУ Максим Луцький, проректор з інноваційного навчання та інформатизації Олексій Михальченко, Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації (начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації) Андрій Райкович, голова обласної ради Сергій Шульга та інші представники НАУ й обласної державної адміністрації.

    Наразі оглянули місце ураження та провели нараду щодо оцінки втрат, завданих збитків та шляхів їх усунення.

    Деталі уточнюються.





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01