Викладач НАУ взяв участь у Міжнародній студентській конференції «Ukraine through modern perspective»
30.06.2022, 14:01

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

30 червня, у Державному університеті імені Іллі Чавчавадзе (Тбілісі, Грузія) відбулась Міжнародна студентська конференція «Ukraine through modern perspective».

До участі у конференції було запрошено завідувача кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) Національного авіаційного університету Сергія Сидоренка.

У своєму вітальному слові Сергій Сидоренко звернув увагу присутніх на нагальності вирішення нинішньої ситуації в Україні, важливості свідомої патріотичної позиції кожної молодої людині у сучасних реаліях та необхідності безкомпромісно відстоювати свої національні та етнічні позиції на міжнародній арені.

У ході конференції обговорювалися актуальні питання, пов’язані з російською агресією в Україні, проводилися історичні паралелі з російською окупацією грузинських територій, озвучувалися роздуми про короткострокові та довгострокові перспективи розвитку ситуації в Україні.

Висловлюємо вдячність науковій спільноті Державного університету імені Іллі Чавчавадзе за організацію такої конференції та запрошення до участі співробітника НАУ. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю.