На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ пройшли захисти дипломів освітнього ступеня Бакалавр
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
23.06.2022, 10:16
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  vstup do NAU

  Кафедра технологій управління

  ХХII Міжнародна науково-практична конференція


  На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ пройшли захисти дипломів освітнього ступеня Бакалавр

  На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ пройшли захисти дипломів освітнього ступеня Бакалавр
  img

  Згідно з графіком навчального процесу, з 14 по 18 червня на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД) Національного авіаційного університету відбулися захисти дипломних робіт студентів 4-го курсу факультету освітнього ступеня Бакалавр денної форми навчання за спеціальностями 022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

  Випускники продемонстрували глибокі знання у галузі проектування, будівництва, технічної експлуатації будівель та інженерних споруд, а також належне вміння використовувати у своїх дипломних роботах рішення, що відповідають положенням нормативних документів і кваліфікаційній характеристиці у відповідності з вимогами Вищої школи.

  Розрахунково-графічна частина та оформлення дипломних робіт виконані з використанням сучасних програмних комплексів ЛІРА, МОНОМАХ, АutoCAD, ArchiCAD.

  Тематика дипломних робіт за освітньо-професійною програмою «Автомобільні дороги і аеродроми» присвячена капітальному ремонту і реконструкції автомобільних доріг та аеродромів з використанням інноваційних матеріалів й сучасних технологій.

  Студенти спеціальності «Дизайн» такоє добре показали свої набуті упродовж чотирьох років навчання на кафедрі дизайну інтер’єру навички. В цьому їм допомагали та усіляко підтримували їх викладачі на чолі з завідувачем кафедри Лілією Гнатюк.

  Здобувачі вищої освіти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» гідно підтвердили свої професійні знання і захистили дипломні проекти. Кращі проєкти виставлено у виставковому просторі на другому поверсі 1-го корпусу НАУ.

  Цьогорічні теми дипломних робіт є надзвичайно актуальними та відповідають сучасному стану науки, техніки і економіки. Усі студенти-дипломники на високому науково-практичному рівні підготували і захистили свої дипломні роботи.

  Вітаємо молодих фахівців та бажаємо їм кар’єрного зростання.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01