28 червня 2022 року Україна відзначає День ухвалення Конституції

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

28 червня 2022 року Україна відзначає День ухвалення Конституції

День Конституції України – одне із найголовніших свят нашої держави. Вона, як відомо, є Основним законом держави й має найвищу юридичну силу. Це єдине державне свято, яке закріплене у самій Конституції.

Цього року виявлення патріотизму та підтримання духу свободи є особливо важливим, саме тому українці з різних куточків світу намагаються щоразу підтримувати один одного всілякими заходами та флешмобами.

Студентська спільнота Національного авіаційного університету також взяла участь у Всеукраїнському флешмобі у соціальних мережах «Ой у лузі червона калина» та зафільмувала це до урочистих святкувань Дня Конституції України.

Все буде Україна та Перемога за нами – основний меседж, який студенти НАУ несуть своєю творчістю!