У НАУ відбувся науково-практичний семінар «Практичні аспекти розвитку співпраці авіаційних підприємств України з країнами ЄС та суб’єктами міжнародного авіаційного ринку»
27.05.2022, 12:09

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

На завершення Днів науки 2022 Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) Національного авіаційного університету, 25травня було проведено науково-практичний семінар «Практичні аспекти розвитку співпраці авіаційних підприємств України з країнами ЄС та суб’єктами міжнародного авіаційного ринку».

На запрошення кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА НАУ цікаву доповідь презентував директор кампанії «ВІП-Авіасервіс» Олег Пелех.

З вітальним словом до учасників звернулася завідувач кафедри Олена Ареф’єва, підкресливши, що заходи із залученням фахівців-практиків сприяють закріпленню набутих навичок, отриманих в процесі теоретичного навчання та підвищенню рівня фахової кваліфікації.

Під час свого виступу Олег Пелех схарактеризував особливості функціонування авіаційних підприємств, розкрив практичні аспекти співпраці авіаційних підприємств України з країнами ЄС, ознайомив учасників із тенденціями розвитку міжнародного авіаційного ринку. На завершення зустрічі гість відповів на запитання присутніх.

Дякуємо спікеру за важливий досвід, отриманий в результаті зустрічі та сподіваємось на подальшу співпрацю.