У НАУ відбулось пленарне засідання ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами»
27.05.2022, 11:03

В рамках Днів науки Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) Національного авіаційного університету, 25травня на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету проведено пленарне засідання ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами».

До заходу долучились понад 100 науковців з України, Польщі, Великої Британії, Італії, Чехії.

З вітальними словами до присутніх звернулись:
    - Сергій Смерічевський, професор, доктор економічних наук, декан ФЕБА НАУ;
    - Тетяна Лепейко, професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту та бізнесу, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (м. Харків, Україна);
    - Олена Ареф’єва, професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА НАУ.

Під час роботи пленарного засідання з науковими доповідями виступили:
    - Ольга Вовк, доктор економічних наук, професор кафедри економіки повітряного транспорту, заступник декана ФЕБА НАУ. Тема доповіді «Детермінанти модернізації авіаційного сектору в умовах відбудови України».
    - Саміра Пілецька, доктор економічних наук, професор кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА НАУ. Тема доповіді «Стратегічні напрямки розвитку соціальної відповідальності в Україні».
    - Катерина Ткач, здобувачка вищої освіти ФЕБА НАУ. Тема доповіді «Development Of Internet Banking In Ukraine» та інші.

Матеріали міжнародної конференції будуть опубліковані в репозитарії Національного авіаційного університету.