Ректор НАУ Максим Луцький, у складі делегації освітян, перебуває з робочим візитом у Луцькому національному технічному університеті
27.05.2022, 13:22

Делегація освітян на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом відвідала Луцький національний технічний університет.

До складу делегації увійшли:
    - Сергій Захарін, Державний секретар МОН України;
    - Володимир Загорський, ректор Національного лісотехнічного університету України;
    - Ярослав Ляшок, ректор Донецького національного технічного університету

Делегацію зустрічали ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович, Народний депутат України IX скликання Вячеслав Рубльов та голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Під час зустрічі обговорили особливості освітнього процесу під час воєнних дій в Україні та необхідність неперервності навчання у закладах вищої освіти, можливості співпраці між ЗВО в освітній і науковій сферах тощо.

За результатами зустрічі, між Національним авіаційним університетом та Луцьким національним технічним університетом було підписано Меморандум про співпрацю. Метою якого є створення сприятливих умов для розвитку та зміцнення освітньої співпраці між університетами, проведення навчання для підвищення кваліфікації бухгалтерів і підприємців.