НАУ запрошує до участі у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб -2022»
22.02.2022, 13:16

У Національному авіаційному університеті стартує щорічний Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб», який має на меті розкриття таланту та розвитку творчої особистості молоді, формування патріотичних почуттів засобами образного слова та популяризацію національного літературного надбання.

Конкурс проходить за такими напрямками:
    - літературна творчість і духовність особистості;
    - зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

«Білий голуб» проводиться серед учнів 5 - 8, 9 - 11 класів та студентів віком до 20-ти років.

Для участі потрібно пройти реєстрацію за посиланням, а також заповнити і надіслати Заявку учасника на електронну адресу center.dp_nau@ukr.net.

Конкурс проводиться у три етапи:
    І етап – збір робіт (до 30 березня).
    II етап – відбірковий тур (до 23 квітня).
    III етап – нагородження переможців (травень-червень).

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ.