Вітаємо НАУвців з присудженням премій Президента України для молодих вчених
1.12.2022, 07:10

Вітаємо НАУвців з присудженням премій Президента України для молодих вчених

Молодим вченим Національного авіаційного університету, серед інших представників наукової спільноти України, присуджено премії президента України.

Указом президента України №809/2022 від 30 листопада 2022 року Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2022 року, на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки було постановлено:

Присудити премії Президента України для молодих вчених 2022 року:
    – за роботу "Інноваційні технології ресайклінгу об'єктів громадської та виробничої інфраструктури з використанням композиційних матеріалів":

ГАСІЮ Григорію Михайловичу – докторові технічних наук, професорові Національного авіаційного університету

ВАСИЛЕНКО Вікторії Миколаївні – кандидатові технічних наук, завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету

ГОРБУ Олександру Григоровичу – кандидатові технічних наук, доцентові Національного авіаційного університету

ДУБИКУ Олександру Миколайовичу – кандидатові технічних наук, доцентові Національного авіаційного університету;

Вітаємо колег та бажаємо нових наукових здобутків.