Адміністрація Національного авіаційного університету проводить власне розслідування, щодо висловлювань Ірини Лесь у соціальних мережах
4.12.2022, 12:31

З приводу неприйнятних висловлювань, від імені начебто співробітниці НАУ, у соціальних мережах на адресу Катерини Поліщук («Пташки») повідомляємо наступне.

Адміністрація університету наразі з’ясовує деталі інциденту та встановлює чи дійсно заступник декана Факультету міжнародних відносин з виховної роботи НАУ Лесь Ірина Олександрівна є автором дописів на сторінці Катерини Поліщук.

Ірина Лесь заперечує свою причетність, вказуючи, що її сторінка у соцмережах була зламана.

З метою проведення власного розслідування в НАУ створено комісію, яка вивчає наразі факти та докази щодо вказаного інциденту.

Адміністрація університету засуджує будь-які прояви неповаги до Героїв та Захисників України. А тому, у разі доведення причетності Лесь Ірини до образ на адресу Катерини Поліщук, будуть ініційовані процедури притягнення її до відповідальності та/або звільнення.