Запрошуємо спільноту НАУ до участі у Радіодиктанті національної єдності
7.11.2022, 11:16

Запрошуємо спільноту НАУ до участі у Радіодиктанті національної єдності

У День української писемності та мови Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує доєднатися до найбільшого україномовного флешмобу.

Щорічно до цього заходу традиційно доєднуються мільйони українців по всьому світу. Цьогоріч - написання ХХІІ Радіодиктанту національної єдності.

В умовах сьогодення це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності.
    Перед написанням радіодиктанту кожен матиме можливість долучитися до дискусії «Мова — наша зброя».

Також будуть оголошені результати літературного конкурсу на краще есе "Та, що на часі".

Чекаємо вас 9 листопада 2022 року о 10:00 за посиланням чи офлайн - в залі засідань Вченої ради НАУ (1 корпус).

Мова – наша зброя!