Молодіжний театр на базі Факультету міжнародних відносин НАУ продовжує працювати
29.11.2022, 16:04

Творча і натхненна трупа Молодіжного театру арт-студії «Склянка води» з липня 2022 року відновили свої репетиції.

Наразі театр працює над двома виставами, у роботі — сучасна фінляндська та французька драматургія — трагікомедії. Актори збираються у двох форматах (онлайн і офлайн), аби попри всі обставини продовжувати творити.

Зараз театр продовжуватиме випускати спектаклі в онлайн-форматі на своєму каналі YouTube, але вже планує незабаром зустрітися зі своїм глядачем наживо.