Відтепер на базі АМЦ НАУ працює Сімейний лікар
3.10.2022, 17:02

Відтепер на базі АМЦ НАУ працює Сімейний лікар

Відповідно до раніше укладених угод між Національним авіаційним університетом та відповідними організаціями, на базі Авіаційного медичного центру НАУ працює штатний сімейний лікар первинної ланки Голинський Євген Анатолійович (кабінет 110 Вт/Чт час роботи 9.00 - 14.00. Телефон (044) 4067478 або реєстратура (044) 4974038).

Кожному пацієнту гарантується надання базового пакету медичної допомоги у межах деклараціїз з лікарем за Державною програмою медичних гарантій.

Усі охочі заключити (перезаключити) Декларації, а саме: студенти, викладачі і їх родичі, можуть звернутися до кабінету 110.

Також, запрошуємо на огляд та лікування до висококваліфікованих вузьких спеціалістів вторинної ланки АМЦ НАУ.

Щодня на прийомі знаходяться кардіолог, хірург, гінеколог, офтальмолог, уролог, стоматолог, невролог; двічі на тиждень працює оториноларинголог та УЗД внутрішніх органів. Проводиться цифрова флюорографія, рентген, ЕКГ, велоергометрія, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі.

Медичні послуги вторинної ланки АМЦ платні. Ціни на послуги відповідно до офіційно затверджених тарифів. Розрахунок здійснюється готівкою через касовий апарат НАУ (кабінет 204), онлайн на реквізити НАУ, або через термінал на І-му поверсі АМЦ з обов’язковим отриманням фіскального чеку.

При необхідності вузькі спеціалісти оформляють електронний лікарняний на період лікування. Є можливість лікування в умовах денного стаціонару.