Відбувся День відкритих дверей НАУ
19.10.2022, 16:00

akademiya-mikrotik

Відбувся День відкритих дверей НАУ

12 жовтня у Національному авіаційному університеті відбувся в онлайн-форматі День відкритих дверей. Учасниками профорієнтаційного заходу стали учні закладів загальної середньої освіти і студенти коледжів з м. Києва, Вінницької, Львівської, Луганської, Київської, Полтавської, Рівненської та Харківської областей.

Організаторами заходу виступили представники Навчально-наукового інституту розвитку освіти (ННІРО), Приймальної комісія НАУ, факультетів університету.

Спікери ґрунтовно і цікаво розповіли про переваги НАУ, різні напрямки діяльності та особливості факультетів, досягнення студентів, а також окреслили перспективи навчання в університеті та запросили до вступу і навчання в НАУ

Перед присутніми виступили:
    – Віктор Гнатюк, к.т.н., доцент, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії;
    - Олександр Сидоренко, к.т.н., доцент, заступник декана АКФ;
    - Роман Одарченко, д.т.н., доцент, завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (ФАЕТ);
    - Євген Габрусенко, к.т.н., доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей, доцент, координатор профорієнтаційної роботи ФАЕТ;
    - Валентина Гроза, к.ф-м.н., доцент, заступник декана Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ);
    - Батир Халмурадов, к.мед.н., професор, завідувач кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ;
    - Валентина Грабовчак, к.т.н., заступник декана з навчально-виховної роботи Факультету архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД);
    - Вікторія Василенко, к.т.н., доцент, завідувач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки ФАБД;
    - Олена Ареф’єва, д.екон.н., професор, заідувач кафедри економіки повітряного транспорту, засновник наукової школи «Економіка та управління економічними системами і процесами підприємств повітряного транспорту» Факультету економіки та бізнес-адміністрування. Виступаючі.

Модератор Дня відкритих дверей Тетяна Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ розповіла про традиційні та нові освітні, наукові і профорієнтаційні заходи університету та запросила всіх учасників на наступний День відкритих дверей.

Щиро дякуємо всім учасникам за яскраву інформаційно-профорієнтаційну зустріч, яка пройшла в доброзичливій атмосфері.

Чекаємо на вас у НАУ.