Кафедра авіаційних двигунів НАУ провела засідання секції конгресу «Авіація в XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології»
3.10.2022, 09:00

28 вересня, в рамках X Всесвітнього конгресу «Авіація в XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології» на кафедрі авіаційних двигунів Аерокосмічного факультету (АКФ) Національного авіаційного університету выдбулось засідання секції «Двигуни та енергетичні установки».

Під час роботи секції учасники поділитися ідеями щодо глобальних тенденцій у галузі безпеки авіації та космічних технологій, а також обговорили результати досліджень і найкращі практики в цих галузях.

Також були обговорені питання щодо ядерних, іонно-плазменних, рідинних, газотурбінних, турбореактивних двоконтурних двигунів та інші цікаві проблеми.

Участь у засіданні секції взяли представники НАУ, ДП «Івченко-Прогрес», ДП «КБ Південне», Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Alanya Alaaddin Keykubat University (Турція), Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та інші.