Відбулось засідання Вченої ради Національного авіаційного університету
19.01.2022, 15:08

Відбулось засідання Вченої ради Національного авіаційного університету

18 січня, на початку засідання Вченої ради університету, ректор НАУ Максим Луцький вручив атестати та дипломи співробітникам університету:

Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» вручено:
    Бондіку Олександру Сергійовичу, завідувачу кафедри аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів Аерокосмічного факультету;
    Завгородньому Сергію Олександровичу, декану Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» вручено Волошину Юрію Олексійовичу, декану Факультету міжнародних відносин.

Подяка Міністерства освіти і науки України вручено:
    Білому Володимиру Миколайовичу, заступнику начальника юридичного відділу;
    Єгуньку Василю Миколайовичу, начальнику відділу матеріально-технічного забезпечення;
    Загній Тетяні Володимирівні, директору Європейського регіонального навчального центру ІКАО з авіаційної безпеки Інституту ІКАО;
    Михальченку Олексію Анатолійовичу, виконуючому обов’язки проректора з інноваційного навчання та інформатизації;
    Сігнаєвському Олександру Миколайовичу, старшому викладачу кафедри цивільної та промислової безпеки Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій;
    Сотнікову Дмитру Анатолійовичу, проректору з економіки та господарської роботи;
    Цируліку Едуарду Івановичу, начальнику відділу з організації корпоративного управління;
    Яровому Ігорю Миколайовичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи Відокремленого структурного підрозділу «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету».

Дипломи кандидатів наук вручено:
    Слободяну Олександру Петровичу, начальнику навчального відділу Національного авіаційного університету;
    Станку Петру Олександровичу, голові первинної профспілкової організації працівників Національного авіаційного університету.

Таємним голосуванням відбулося погодження призначення на посаду проректора з інноваційного навчання та інформатизації Михальченка Олексія Анатолійовича.

Під час засідання затверджено:
    - кандидатів для нагородження Подякою Міністерства освіти і науки України;
    - кандидатури на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам;
    - звіт стипендіата іменної стипендії Верховної ради України для молодих вчених – докторів наук;
    - кандидатури студентів на призначення академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України на ІІ семестр 2021-2022 н.р.;
    - кількість стипендіатів на призначення академічних стипендій імені державних діячів першого українського уряду здобувачам вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» на ІІ семестр 2021-2022 н. р.

Прийняті рішення щодо:
    - перерозподілу ліцензійного обсягу підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня для здійснення освітньої діяльності у Національному авіаційному університеті за спеціальністю 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на 2022-2023 навчальний рік;
    - створення навчальної лабораторії при кафедрі базових та спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту розвитку освіти;
    - створення спеціалізованих вчених рад з присудження наукового ступеня доктора наук;
    - внесення змін до Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у Національному авіаційному університет.
    Затверджено у новій редакції Положення про формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача вищої освіти в Національному авіаційному університеті, а також:
    - Положення про «Диплом з відзнакою»;
    - Положення про Навчально-науковий інститут розвитку освіти;
    - Положення про навчальну лабораторію кафедри базових та спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту розвитку освіти.

Крім того, Вчена раду університету прийняла рішення про затвердження тем докторських дисертацій Шандрика В’ячеслава Івановича та Ястремської Лариси Сергіївни.