Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ влаштував онлайн-флешмоб до Дня Соборності України
22.01.2022, 04:00

З нагоди відзначення 22 січня Дня Соборності України, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти (ННІРО) Національного авіаційного університету провів віртуальний флешмоб «Освітній ланцюг єдності».

Онлайн-флешмоб об’єднав учасників закладів загальної середньої освіти з усіх областей України та м. Києва.

Колектив ННІРО НАУ висловлює вдячність всім учасникам, а також вітає всіх зі святом і бажає успіхів та нових відкриттів.