Запрошуємо молодих вчених НАУ взяти участь у програмі постдокторальних досліджень НАН України
22.09.2021, 15:12

В рамках програми постдокторальних досліджень НАН України (детальна інформація), Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України запрошує молодих учених Національного авіаційного університету взяти участь у виконанні таких науково-дослідних робіт:
    1. «Функціонально орієнтовані нанорозмірні гетероструктури на основі сполук перехідних матеріалів противірусної, протипухлинної та антибактеріальної дії», керівник – академік НАН України В.І. Пехньо.
    2. Функціональні матеріали нового покоління», керівник – член-кореспондент НАН України А.О. Омельчук.
    3. Портативні фотоелектрохімічні комірки з акумулюванням водню», керівник – член-кореспондент НАН України Г.Я. Колбасов.
    4. Видалення токсиних компонентів із промислових стоків із застосуванням сорбційно-біологічного методу», керівник – член-кореспондент НАН України В.М. Огенко.

Бажаючі взяти участь у темах мають подати до інституту наступні документи:
    - заяву про участь у програмі із назвою науково-дослідної роботи, до виконання якої бажає долучитися;
    - професійне резюме (CV);
    - мотиваційний лист (обсяг тексту не більше 500 слів);
    - копію диплома про науковий ступінь;
    - автореферат дисертації;
    - письмові рекомендації від двох вчених з обраної галузі.

Основні вимоги до претендентів:
    - вік до 35 років включно;
    - час від дати дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук або доктора філософії (PhD) – не більше 7 років;
    - проведення досліджень за заявленими на конкурс тематиками наукових проектів.

Документи приймаються до 30 вересня за адресою: 03142, м. Київ, проспект Академіка Палладіна, 32/34 (поряд із станцією метро «Академмістечко»).

Інформацію також можна отримати за телефонами: (044) 225-15-16, 225-30-71, 225-00-12.