У Національному авіаційному університеті відбулась зустріч-дискусія студентів-юристів з відомим адвокатом із Сполучених Штатів Америки Владиславом Самарідзе
15.09.2021, 15:58

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

14 вересня, відбулася зустріч студентів Юридичного факультету (ЮФ) НАУ із міграційним адвокатом із США Владиславом Самарідзе.

На зустрічі були присутні: перший проректор НАУ Рімвідас Хращевський; декан ЮФ НАУ Ірина Сопілко.

Тема дискусійної панелі - «Імміграція в США: кому це потрібно і чи потрібно це взагалі?», викликала зацікавленість у майбутніх юристів, адже вона стосується однієї з складних галузей права - міграційного.

Під час зустрічі, Владислав Самарідзе розкрив практичні правові аспекти отримання візи до США та їх види, розповів про основні етапи набуття статусу біженця у США, процедуру подачі заяви на отримання притулку, вимоги до бенефіціарів, умови отримання грін-карти тощо.

Дискусійна зустріч із відомим американським адвокатом допомогла студентам-правникам НАУ поглибити знання з міграційного права та одержати відповіді на запитання, що стосуються оформлення документів та отримання студентської візи до США.