Співробітниками НАУ проведено курси підвищення кваліфікації авіаційних фахівців Казахстану
2.08.2021, 15:39

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Фахівці Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ провели курси підвищення кваліфікації за програмою «Сучасні технології авіаційного паливозабезпечення» для двох груп авіаційних фахівців Республіки Казахстан.

Курси відбулися в період з 12 по 23 липня в м. Алмати та м. Шимкент. Слухачі курсів – представники АТ «Міжнародний аеропорт «Алмати» та АТ «Аеропорт Шимкент».

Керівник проекту – професор кафедри хімії і хімічної технології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Матвєєва Олена Львівна.

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України. В рамках основної програми, слухачі курсів разом з викладачем провели виїзне заняття на базі паливозаправної служби аеропортів, де мали змогу реалізувати отримані теоретичні та практичні знання.

Після завершення навчання слухачі курсів відзначили важливість проведення таких занять, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичного курсу, наявність актуальних та цікавих відеоматеріалів.

Слухачі курсів отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, нещодавно ректор НАУ Максим Луцький, в ході робочого візиту, відвідав республіку Казахстан. Результатом поїздки стало досягнення ряду домовленостей щодо міжнародного співробітництва НАУ.