Запрошуємо науковців НАУ взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Експлуатація та реконструкція будівель і споруд»
26.07.2021, 11:24

З 9 по 11 вересня 2021 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури буде проведено IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Експлуатація та реконструкція будівель і споруд».

Мета конференції полягає у сприянні вченим та спеціалістам будівельної галузі в обміні науково-технічною інформацією щодо проблем експлуатації та реконструкції будівель і споруд.

Програмою заходу передбачені виставки та презентації досягнень навчальних, науково-дослідних та проектних, виробничих і комерційних організацій.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірці тез, «Віснику ОДАБА» (фахове видання, що входить до науково-метричної бази «Index Copernicus») та планується друк тез у збірнику науково-методичної бази Scopus.

Запрошуємо науковців Національного авіаційного університету взяти участь у конференції.

З умовами участі, оформленні тез та термінами подачі заяв звертайтеся до координатора оргкомітету Агаєвої Ольги Айярівни за тел. (063) 726-17-13, e-mail: bk@ogasa.org.ua.