Вітаємо виконуючого обов’язки директора Науково-дослідного інституту сертифікаційного забезпечення підприємств транспортної інфраструктури Національного авіаційного університету Занька Сергія Миколайовича!
26.07.2021, 09:35

Шановний Сергію Миколайовичу!

Від імені ректора особисто та всього колективу Національного авіаційного університету вітаємо Вас з Днем народження!

Нехай Ваші працьовитість і наполегливість допоможуть у досягненні поставлених цілей і стануть початком нових звершень.

Зичимо творчої наснаги, нових здобутків та здійснення усіх заповітних мрій.

З найкращими побажаннями
    колектив Національного авіаційного університету