Вітаємо декана Факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету Карпова Віктора Васильовича
24.07.2021, 04:45

Шановний Вікторе Васильовичу!

Від імені ректора особисто та всього колективу Національного авіаційного університету вітаємо Вас з Днем народження!

Нехай і надалі Ваш шлях буде сповнений новими досягненнями, а Ваша наполеглива праця дозволить розширити коло однодумців, які гуртуються разом задля успішної реалізації запланованого.

Бажаємо Вам подальшої натхненної керівної, наукової, освітньої діяльності, а також сміливих, цікавих і результативних починань.

З найкращими побажаннями
    колектив Національного авіаційного університету