Викладачами Юридичного факультету НАУ успішно завершено чергову європейську сертифікаційну програму
29.07.2021, 11:24

Нещодавно, у рамках Меморандуму про співпрацю між Національним авіаційним університетом та Варшавським університетом, Республіка Польща, було проведено Міжнародне стажування для науково-педагогічних працівників Юридичного факультету (ЮФ) НАУ «EUROPEAN SCIENCE AND INTERNATIONAL COMMUNICATION» (law, economics, psychology, public administration) – Європейська наука та міжнародна комунікація.

Відкриваючи захід, ректор НАУ Максим Луцький відзначив важливість об’єднання зусиль наукової спільноти для реалізації спільних двосторонніх проектів, що дає можливість вдосконалювати результати наукових досліджень та сприяє визначенню шляхів та напрямів формування ефективної системи комунікації в Україні.

Стажування направлене на активізацію співпраці між освітньою спільнотою України та держав-членів Європейського Союзу щодо вивчення кращих європейських практик розвитку сучасних комунікативних практик, та визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи комунікації в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів.

Спікерами заходу стали:
    - Joanna Osiejewicz, Центр досліджень міжнародної правової комунікації, кандидат фридичних наук, Варшавський університет, Польща;
    - Izabela Gawlowicz, кандидат наук, Зелено-Гурський університет, Польща;
    - Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska, кандидат технічних наук, доцент Інституту спеціальної та міжкультурної комунікації, Варшавський університет, Польща;
    - Anna Bajerowska доктор філософії, Варшавський університет, Польща, доцент Інституту спеціальної та міжкультурної комунікації, Варшавський університет, Польща та інші.

По завершенню програми учасники отримали відповідні сертифікати.