Студенти-пілоти НАУ приступили до самостійних польотів в рамках підготовки з курсу PPL(A) EASA
28.07.2021, 13:29

Відповідно до укладених партнерських угод між Національним авіаційним університетом та Льотною школою «Egmont Aviation», Республіка Словенія, одні з найкращих студентів НАУ спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» освітньо-професійної програми «Льотна експлуатація повітряних суден», першими успішно пройшли етап онлайн теорії з курсу PPL(A) EASA та завершили практичну підготовку з виконання польотів з інструкторами в Словенії (міжнародний аеропорт «Марибор»).

На даний час студенти НАУ Богдашкін Геннадій та Денисюк Денис приступили до виконання самостійних польотів.

Інші студенти спеціальності також мають змогу пройти курсу PPL(A) EASA на базі Льотної школи «Egmont Aviation».

Вітаємо наших студентів з важливим етапом у їх становленні, як пілотів.