Сьогодні розпочалася реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ)
27.07.2021, 16:21

З 27 липня до 5 серпня в Україні триватиме реєстрація для проходження спеціально організованої сесії ЄВІ.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь в тестуванні. Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень.

Оплата послуг за участь у спецсесії здійснюється одним із пропонованих на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» способів. Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації.

Тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня.

Із матеріалами ЄВІ попередніх років можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) не передбачено.