Ректор НАУ Максим Луцький у складі делегації українських освітян відвідав Грузинський авіаційний університет
22.07.2021, 17:30

Делегація Міністерства освіти і науки України на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом продовжує свій робочий візит до Грузії.

Сьогодні ректор НАУ Максим Луцький, як член делегації, взяв участь у зустрічі з ректором Грузинського авіаційного університету Серго Тепнадзе.

Серго Тепнадзе, доктор технічних наук, інженер-пілот, професор, академік Грузинської інженерної академії та Міжнародної транспортної академії, свого часу з відзнакою закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації (наразі НАУ).

Українську делегацію ознайомили з матеріально-технічною базою університету та Науково-дослідним центром, які знаходяться у місті Тбілісі, а також з можливостями Факультету льотної підготовки Грузинського авіаційного університету у м. Телаві, де студенти університету проходять льотну практику.

Сергій Шкарлет окреслив можливості гармонізації освітніх програм для академічної мобільності студентів і викладачів, та зазначив важливість підготовки висококваліфікованих фахівців в цілому.

Максим Луцький, в свою чергу, розповів про технічний, освітньо-науковий, кадровий потенціал Національного авіаційного університету та окреслив можливості спільного навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців авіаційної галузі обох країн.