Оприлюднено список рекомендованих на бюджет освітнього ступеня Бакалавр
28.07.2021, 11:43

Оприлюднено список рекомендованих на бюджет освітнього ступеня Бакалавр

Сьогодні, в Україні оприлюднено списки рекомендованих для зарахування на навчання за кошти державного (регіонального) бюджету освітнього ступеня Бакалавр 2021 р.

Ознайомитися зі списками вступників до НАУ ви можете за посиланням.

Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Вступники також можуть дізнатися про отримані рекомендації на бюджет у своїх е-кабінетах (навпроти відповідної заяви статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)»).

У вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет, статус навпроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Усі ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Для зарахування у Національний авіаційний університет, після отримання рекомендації на вступ, абітурієнти мають подати оригінали документів до 18:00 2 серпня. Зарахування на бюджет відбудеться 9 серпня.

Чекаємо Вас у НАУ!