НАУ започаткував співпрацю з Київською гімназією східних мов №1
16.07.2021, 15:33

НАУ започаткував співпрацю з Київською гімназією східних мов №1

Сьогодні у Національному авіаційному університеті відбулася робоча зустріч ректора Максима Луцького і директора Київської гімназії східних мов №1 Оксани Проскури за участі декана Факультету міжнародних відносин НАУ Юрія Волошина.

Під час зустрічі було обговорено питання удосконалення системи безперервної освіти та зв’язків середньої і вищої шкіл.

Також, розглядалися можливісті:
    - участі у роботі дипломатичної школи Київської гімназії східних мов №1, що діє у рамках угоди гімназії та Міністерства закордонних справ України;
    - методична допомога середньому навчальному закладу у проведенні лекцій, бесід, консультацій, виступів перед школярами та їх батьками з метою профорієнтації тощо.

Результатом зустрічі стала домовленість щодо підписання Угоди про співпрацю між Національним авіаційним університетом і Київською гімназією східних мов №1.

Підписання заплановане на серпень 2021 р. і буде присвячене 30-річчю Незалежності України та 85-річчю існування Київської гімназії східних мов №1.

Урочиста церемонія підписання угоди про співпрацю відбудеться за участі міжнародних партнерів Київської гімназії східних мов №1.