Національний авіаційний університет демонструє найвищий приріст популярності серед абітурієнтів у 2021 році
21.07.2021, 11:36

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Лідируючі позиції в Україні за кількістю заяв прийнятих від абітурієнтів у цьому році займають Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет та Львівський національний університет імена Івана Франка.

Згідно проміжних даних, які оприлюднив інтернет-портал Vesti.ua, із посиланням на Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка прийняв 33,8 тис. заяв, Національний авіаційний університет – 30,2 тисячі, а Львівський національний університет імені Івана Франка – 29 тис.

Перша і третя позиції рейтингу залишились незмінними. А от друга позиція, яку цьогоріч посідає НАУ, змінилась. Порівняно з минулим роком, коли університет посідав 6-е місце, НАУ продемонстрував найвищий приріст популярності серед абітурієнтів та піднявся на 4 позиції вгору.

Нагадуємо, що в Україні ще триває вступна кампанія 2021. Абітурієнти можуть подати документи до 18:00 23 липня.

Чекаємо на вас!