Запрошуємо студентів, науковців та викладачів НАУ приєднатись до міжнародної онлайн-конференції
9.06.2021, 15:14
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Aviasvit-2021

17 червня на базі Інституту права і адміністрації Університету Марії Кюрі-Складовської (Польща) відбудеться міжнародна онлайн-конференція «Пріоритети в новому зеленому курсі ЄС».

Захід проводиться за сприяння Фонду лідерів перетворень.

Україна обрала стратегію «раннього долучення» до ініціативи Європейської комісії «Європейський зелений курс». Від України до обговорення вже виявили бажання долучитись органи місцевого самоврядування, які впроваджують програму Європейського банку реконструкції та розвитку — «Зелені міста», представники Херсонського державного університету, стипендіати програми Л. Кіркланда.

Секції конференції:
    • Сталий розвиток
    • Охорона та формування навколишнього середовища.
    • Відповідальний виробництва та управління виробничими ресурсами.
    • Соціальна справедливість та громадського участь.
    • Відповідально управління.
    • Участь у Стратегії країни Східного партнерства.

Для участі необхідно зареєструватися та заповнити Google-форму за посиланням.

Реєстрацію на захід відкрито до 10 червня включно. За результатами конференції планується публікація тез доповідей.

Участь у конференції безкоштовна.

Більш детально інформацію про захід можна знайти за посиланням.

Координатор конференції від України: Марія Дегтяренко,

контактний телефон: + 38(093)692-86-29 (WhatsApp, Viber, Telegram),