В рамках робочого візиту Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький відвідали Національний університет «Чернігівська політехніка»
9.06.2021, 14:02
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

Aviasvit-2021

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький провели робочу зустріч з ректором Національного університету «Чернігівська політехніка» Новомлинцем Олегом Олександровичем.

Під час зустрічі, обговорили питання підвищення рівня підготовки фахівців та особливості вступної кампанії 2021.

Окрема увага була присвячена питанням міжуніверситетської співпраці та обміну досвідом.

Також, в рамках візиту гості ознайомитись із науковими та прикладними розробками викладачів і студентів.