Студентів Національного авіаційного університету запрошують стати частиною колективу авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України»
10.06.2021, 10:47

В рамках співробітництва між Національним авіаційним університетом та авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) студентів НАУ запрошують розглянути можливість початку роботи у МАУ.

Звертаємо увагу, що на сайті авіакомпанії ви можете знайти 15 вакансій в Центрі підтримки клієнтів МАУ, що може стати гарним стартом кар’єри або стажування для студентів та випускників.

Інформацію можна отримати:
    Aliona Lisovtseva